RAW dorty

 

RAW dorty z kavárny Art-n-Coffee

 

Syrová (RAW) strava si ve světě i u nás postupně získává stále větší okruh příznivců. Mostem mezi běžnou a vitariánskou stravou jsou právě RAW dorty, které chutnají téměř shodně jako klasické dorty, a tím pomáhají přesvědčit velkou skupinu „nevěřících“ o tom, že i tepelně nezpracovaná jídla nabízejí opravdový chuťový zážitek. RAW jídla jsou nejen podstatně zdravější variantou stravy, ale zároveň i dobře chutnají.

RAW jídlo při přípravě neprochází tepelnou úpravou na vyšší teplotu než nejvýše 42 stupňů Celsia. Tím se v jídle zachovají všechny v původních surovinách obsažené enzymy i další pro naše tělo důležité látky.

Dorty a koláče, které si u nás zakoupíte, neobsahují žádnou mouku, těsto většinou tvoří rozmixované namočené ořechy. Náplně se připravují z čerstvého sezónního nebo případně mraženého ovoce. Sladkost dortů a koláčů zajišťuje jen cukr přirozeně obsažený v surovinách, pokud je nutné RAW dorty a koláče přislazovat, používá se na doslazení sušené ovoce nebo agávový sirup.

V naší nabídce po dvou obměňujeme následujících šest druhů RAW dortů a koláčů, které pro nás připravuje vitariánské bistro RAWveg.

 

Jahodový RAW dort

Jahodový RAW dort

 

NAŠE NABÍDKA:

 

 

Borůvkový RAW dort

Borůvkový RAW dort z kavárny Art-n-Coffee