You are currently viewing Antarktida – nejlepší cesta mého života v Art-n-Coffee 2023

Antarktida – nejlepší cesta mého života v Art-n-Coffee 2023

KDY: ve středu 17. května 2023 od 18:00 hodin

  

Srdečně Vás zveme do Art-n-Coffee na cestopisnou přednášku/zábavný stand-up Vladimíra Váchala: Antarktida – nejlepší cesta mého života.

Přednáška proběhne ve středu 17. května od 18:00 hodin.

“Těžko se popisuje pocit, kdy stojíte na palubě expediční lodi, která míří na Antarktidu. Stojíte, v ruce máte hrnek horkého kakaa, upíjíte a sledujete obří ledové kry, kterým se Vaše loď elegantně vyhýbá. Pozorujete to nádherné přírodní divadlo a těšíte se, že za necelou hodinu budete navlékat kombinézu a velké těžké boty. Vystoupíte z lodi a uděláte několik prvních kroků po pevnině.“

Jaká byla cesta, kterou Vladimír Váchal podnikl na Antarktidu? Že šlo spíše o luxusní pojetí návštěvy tohoto kontinentu než o divokou expedici do neznáma? Jak podobnou cestu prožít z pohledu turisty i posádky lodi?

Spolu s řadou fotografií si můžete přijít poslechnout novou přednášku o Antarktidě a pohledu, kterým ji Vladimír viděl. Přednáška Vám přiblíží i faktické informace o místě a podíváme se i na několik detailů k terminologii ledovců či na doporučení k focení v mrazivých podmínkách.

Vstupné 190 Kč na místě.

Své místo si prosím rezervujte na tel. + 420 607 208 201 nebo na e-mailu art-n-coffee@art-n-coffee.cz

Těšíme se na vás!

   

Antarktida – nejlepší cesta mého života v Art-n-Coffee 2023