You are currently viewing Austrálie – malý kontinent plný velkých překvapení v Art-n-Coffee

Austrálie – malý kontinent plný velkých překvapení v Art-n-Coffee

KDY: ve čtvrtek 2. února 2023 od 19 hodin.

Prezentuje: Marek Kovář

 

Srdečně Vás zveme na cestopisnou přednášku Marka Kováře: Austrálie – malý kontinent plný velkých překvapení v GALERII & KAVÁRNĚ Art-n-Coffee.

Přednáška proběhne v úterý 2. února 2023 od 19:00 hodin.

Vydejte se s námi a Markem Kovářem na 12 000 km dlouhý okruh nejmenším a zároveň nejsušším kontinentem, kde vzdálenosti mezi jednotlivými místy jsou mnohem větší, než byste mohli být zvyklí z jiných zemí.

Austrálie, země psů dingo, klokanů, koal, wombatů, ježur, tasmánského čerta, eukalyptu, didgeridoo a bumerangů, nabízí fascinující přírodní scenérie, atraktivní podmořský svět a zcela odlišný životní styl protinožců.

Z pulzujícího Sydney se vydáme na sever až do nejstaršího pralesa na zemi Daintree NP, odkud zamíříme do rudého středu. Jedné velké pustiny, kde nepotkáte živáčka desítky, stovky či tisíce kilometrů. Nekonečně dlouhé rovné silnice vystřídá zpět obydlené východní pobřeží, kde si mimo jiné vyběhneme na nejvyšší vrchol Mount Kosciuszko. Nebude chybět ani ostrov Tasmánie s pohnutou vězeňskou minulostí a krátká zastávka v tropickém ráji Oceánie na kanibalském souostroví Fidži.

Vstupenky si můžete zakoupit na www.smsticket.cz, nebo si svá místa na přednášce rezervujte na tel. 607 208 201 nebo na e-mailu art-n-coffee@art-n-coffee.cz.

Těšíme se na vás!