You are currently viewing Cestovatelská přednáška Baťůžkář vs. Šiva – cesta do Indie

Cestovatelská přednáška Baťůžkář vs. Šiva – cesta do Indie

Kdy: úterý 9. května 2023 v 18:00 hodin.

Prezentuje: Vojtěch Kadera

  

Srdečně vás zveme na cestovatelskou přednášku Vojtěcha Kadery Baťůžkář vs. Šiva (Cesta do Indie) v GALERII & KAVÁRNĚ Art-n-Coffee.

Přednáška proběhne v úterý 9. května 2023 od 18:00 hodin.

„Bůh Šiva, to je takovej modrej cápek s trojzubcem v ruce, kterej má kolem krku kobru, sedí na tygří kožešině a umí všemožný kousky, jako sekat hlavy a ničit vesmíry. Jednoduše největší tvrďák mezi hinduistickými bohy.” Tak nějak by popsal svého soka Baťůžkář, který opouští prostředí českých náleven a konečně podniká svou vysněnou cestu do Indie.

Nejdříve však musí projít peklem. S prázdnými kapsami a s hlavou plnou naivních snů se sbírá ze země, aby byl s chrabrostí sobě vlastní konfrontován s proradnými zlosyny všech národností i přesvědčení, neboť on sám je jako magnet na šílené, obscénní, podivné a hlavně nezapomenutelné zážitky.

O přednášejícím:

Vojtěch Kadera, samozvaný spisovatel, sběratel příběhů, bohém a dobrodruh, podnikl svou první cestu v jednadvaceti letech, když se vydal stopem do Španělska a nakonec se tímto způsobem dostal přes marocký Atlas až na Saharu a zase zpátky. Dlouhá léta se pak potuloval Evropou, zimu obvykle trávil na Kanárských ostrovech a kromě toho hned dvakrát podnikl cestu stopem do Indie. Na své dobrodružné výpravy si zpravidla vydělával sběrem jablek, hroznového vína, chřestu, jahod a tak dále.

V roce 2020 vydal svou první knihu Baťůžkář: Příběh štamgasta, ve které poutavě vyprávěl o životě mladého pijana a lascivně popisoval všechny své milostné avantýry.

V roce 2021 vydal svou druhou knihu Baťůžkář vs. Šiva, kde vyprávěl o svých výpravách do Indie a obecně o tom, jaké je to být stále na cestě jen s batohem na zádech.

Vstupné 190 Kč za osobu se hradí na místě v hotovosti.

Své místo si prosím rezervujte na tel. + 420 607 208 201 nebo na e-mailu art-n-coffee@art-n-coffee.cz

Těšíme se na vás!

   

Cestovatelská přednáška Baťůžkář vs. Šiva - cesta do Indie