You are currently viewing Degustace moravských vín Arte Vini v Art-n-Coffee

Degustace moravských vín Arte Vini v Art-n-Coffee

KDY: v pondělí 13. listopadu 2023 od 18:00 hodin

Prezentuje: Michaela Lasotová z Arte Vini

 

Srdečně vás zveme na degustaci moravských vín “Arte Vini, tak trochu jiná Morava” v GALERII & KAVÁRNĚ Art-n-Coffee.

V pondělí 13. listopadu od 18:00 ochutnáme vína ze Znojemska a Velkopavlovicka z produkce Arte Vini.

Znáte Arte Vini?

Toto vinařství nevzniklo předáváním rodinného stříbra další generaci. Rozhodli se podnikat ve víně. Tvořit jej podle nejlepšího vědomí. Přidat k tradičnímu řemeslu možnosti moderní vědy. Enologické postupy, špičkové technologie, udržitelný koncept zemědělství. Na Znojemsku a Velkopavlovicku našli úžasné viniční tratě a skvělé podmínky. A zbytek je už jen každodenní tvrdá práce.

Znojmo

Znojemsko je špičkovému vínu zaslíbené. Hrozny pro vína Arte Vini pocházejí z různých viničních poloh v okolí města. Kořeny jejich výjimečného Ryzlinku rýnského byste našli na svazích Načeratického kopce, na Kraví hoře pak rostou hrozny pro jejich Sauvignony. Soustředí se přitom na produkci suchých bílých vín z typicky znojemských odrůd. Díky tomu Vám mohou nabídnout prvotřídní Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Sauvignon blanc nebo Chardonnay. Jsou členy VOC Znojmo.

Velké Pavlovice

Velkopavlovicko milují. Proto nadšeně uvítali možnost získat tu vlastní vinohrady o celkové rozloze 20 ha v různých viničních tratích. Jeden tip pro vás: mají tu opravdu skvělé podmínky pro plná a koncentrovaná červená vína. V této oblasti se zaměřují zejména na Frankovku a burgundské odrůdy. Jsou hrdými členy VOC Modré hory.

Cena degustace je 490 Kč za osobu.

Své místo si prosím rezervujte na tel. + 420 607 208 201 nebo na e-mailu art-n-coffee@art-n-coffee.cz

Těšíme se na Vás.