You are currently viewing IF… & Esterstyl – vernisáž a módní přehlídka

IF… & Esterstyl – vernisáž a módní přehlídka

 

Čtvrtek 31. října 2019 od 17:00   |

 

Srdečně Vás zveme do naší GALERIE & KAVÁRNY Art-n-Coffee, Na Příkopě 24, Praha 1 a Pasáže českého designu na vernisáž sdílené vitríny v Pasáži českého designu módní návrhářky Ivany Follové (IF…) a zlatníků Ester Engelové a Marka Odstrčila (Esterstyl). Vernisáž instalace „Ve výloze“ a módní přehlídka se uskuteční

 

ve čtvrtek 31. října 2019 od 17:00.

 

V 17:30 vystoupí operní diva Dagmar Pecková za doprovodu talentů Zlaté pecky Klárky Cibišové (klavír) a Nadi Strnadové (violoncello). V 18:00 proběhne malá módní přehlídka šatů Ivany Follové a šperků Esterstyle. Akci moderuje Kristina Kloubková.

 

Módní návrhářka Ivana Follová

Módní návrhářka Ivana Follová vystudovala Školský ústav umělecké výroby. Proslavila se originálními kreacemi z hedvábí, které vlastnoručně barví a vzoruje. Tvoří pod značkou If… Tvorbě se věnuje ve vlastním ateliéru (Mezibranská 9, Praha 1), kde v čele svého týmu osobně dohlíží na precizní řemeslné zpracování.

 

“Každá žena si zaslouží být hýčkána luxusními oděvy dokonale padnoucího střihu, neopakovatelnými barvami a hebkými materiály, které něžně pohladí,” shrnuje Ivana Follová cíl své módní tvorby.

 

Esterstyl – Ester Engelová a Marek Odstrčil

Značka Esterstyl vznikla v roce 2000 a tvoří jí zlatníci Ester Engelová a Marek Odstrčil. Marek perfektně ovládá spojení klasických klenotnických technik s nejmodernějšími technologiemi a Ester svými kreativními návrhy dodává šperkům jedinečnost, typickou pro značku Esterstyl. V jejich tvorbě převažuje jednoduchá elegance, která vytváří jedinečné a nadčasové šperky. Pracují výhradně s přírodními kameny a před lety byli první, kdo u nás začal vyrábět šperky z platiny.

 

Těšíme se na setkání s Vámi!