You are currently viewing Jan Přeučil a Karel Voříšek: NEBÁT SE A MLUVIT

Jan Přeučil a Karel Voříšek: NEBÁT SE A MLUVIT

Autogramiáda knihy NEBÁT SE A MLUVIT a setkání s autory Janem Přeučilem a Karlem Voříškem

KDY: čtvrtek 16.března 2023 od 18 hodin do 20:00 hodin.

 

Srdečně vás zveme na autogramiádu knihy NEBÁT SE A MLUVIT a setkání s jejími autory Janem Přeučilem a Karlem Voříškem v GALERII & KAVÁRNĚ Art-n-Coffee.

Autogramiáda knihy NEBÁT SE A MLUVIT a setkání s autory proběhne ve čtvrtek 16. března 2023 od 18:00 hodin.

O tom, že je komunikace základ, ale je to “oříšek”, mnozí z nás víme své. Možná právě proto Karel Voříšek a Jan Přeučil napsali knihu s příznačným názvem “NEBÁT SE A MLUVIT”, která byla ve čtvrtek 2.2.2023 pokřtěna v GALERII & KAVÁRNĚ Art-n-Coffee. Křest byl z kapacitních důvodů určen pouze pro novináře, ale ani vy o setkání s autory a autogramiádu jejich nové knihy nepřijdete.

NEBÁT SE A MLUVIT

Právě tak se jmenuje nová kniha autorské dvojice: Jan Přeučil a Karel Voříšek. Spojili herecké a moderátorské umění a společně připravili knihu pro každého, kdo se chce zdokonalit v mluvení a přesvědčivosti před lidmi. Praktické řečnické triky a fígle ukazují nejen na sobě, ale i na kamarádech z branže. Nečekejte školometské povídání, autoři s nebývalou otevřeností přiznávají svoje chyby a omyly, ze kterých se poučili. Odhalují, co jim pomáhá a co byste mohli vyzkoušet i vy ve své praxi.

Je pro vás mluvení před lidmi noční můra? Pak vám tato kniha může pomoci. Je vedena formou poutavého a vtipného rozhovoru, proložena praktickými cvičeními i konkrétními radami a postřehy odkoukanými ze života.

Těšíme se na vás!