Právě si prohlížíte Křest knihy Matky, které neumí milovat v Art-n-Coffee

Křest knihy Matky, které neumí milovat v Art-n-Coffee

KDY: v úterý 7. listopadu 2022 od 18:00 hodin

  

Srdečně Vás zveme na křest knihy Matky, které neumí milovat v Art-n-Coffee.

Křest proběhne v úterý 7. listopadu 2022 od 18:00 hodin.

Kniha se zabývá vztahem matek vůči dcerám a negativními dopady těchto primárních vztahů do pozdějšího života žen. Vnitřní zranění od rodičů si v drtivé většině nevědomě neseme do dospělého života všichni – ženy i muži. Traumata z opuštění, odmítnutí či nepřijetí nebývá snadné uvidět, přijmout a zpracovat.

Doktorka Susan Forward se během své pětatřicetileté praxe setkala s velkým počtem žen, které si i v dospělosti stále nesou následky traumat a týrání z dětství a snaží se s ním v dospělosti nějak vypořádat.

Na skutečných případech ze své praxe autorka v knize představuje pět typů matek, které své dcery léta kritizovaly, soupeřily s nimi, manipulovaly s nimi, zanedbávaly je, týraly či dopustily, aby je týral a zneužíval někdo jiný. Dcery se pak v dospělosti potýkají s nemalými problémy ve vztazích, v práci, ve výchově vlastních dětí či mají problémy ve finančních záležitostech.

Susan Forward nás provádí jednotlivými příběhy, s laskavostí a moudrostí pak nabízí postupy a techniky, které pomohou překonat bolesti a traumata z dětství, získat zpět sebedůvěru a sebeúctu a přerušit kruh citové destruktivity pro další generace.

Těšíme se na vás!

   

Křest knihy Matky, které neumí milovat v Art-n-Coffee