You are currently viewing Křest knihy ŽENA s mandala kartami Martiny Slabé

Křest knihy ŽENA s mandala kartami Martiny Slabé

 

Čtvrtek 7. listopadu v 18:00   |

 

Srdečně Vás zveme do naší GALERIE A KAVÁRNY Art-n-Coffee, Na Příkopě 24, Praha 1 na křest nového rozšířeného vydání knihy ŽENA s kartami autorky Martiny Slabé ve verzi české a úplně poprvé i anglické. Křest se uskuteční

 

ve čtvrtek 7. listopadu v 18:00.

 

Kniha s kartami ženu jemně provází na cestě k sobě samé, ke své přirozenosti a hlubinné tvořivosti, k rozvíjení intuice a propojení s vnitřním hlasem v každodenním životě. Žena se postupně dostává hlouběji do svého nitra, kde nachází odpovědi na to, co je pro ni důležité a přirozené a jaké jsou její hluboké touhy, dary a talenty. Snáze pak vylaďuje svou cestu s naplňujícím povoláním, partnerstvím, mateřstvím, péčí o teplo domova i dalšími oblastmi života, snadněji se rozhoduje a volí to své z mnoha možností, které současná doba přináší.

Kniha Žena s kartami si již našla své pevné místo jak v osobním použití, tak při práci ve skupině, na ženských kruzích, při osobních konzultacích i v poradenství. A tak Vám nyní můžeme přestavit druhé rozšířené vydání.

Přijďte knihy Žena a Woman s kartami přivítat a vyprovodit na cestu spolu s kmotřičkami, inspirativními ženami, Michaelou Olivií Cusanovou, lektorkou i tvůrkyní jemných technik práce s tekutinovým tělem a Petrou Kruntorádovou, redaktorkou, moderátorkou a zakladatelkou Pravého domácího časopisu.

Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Prohlédněte si video z křtu knihy ŽENA s mandala kartami Martiny Slabé