You are currently viewing Módní přehlídka Jaroslavy Procházkové

Módní přehlídka Jaroslavy Procházkové

Slunce svítí – krásná nutno býti

Kdy: v úterý 16. května 2023 v 18:00

  

Srdečně vás zveme na módní přehlídku návrhářky akad. mal. Jaroslavy Procházkové pod názvem SLUNCE SVÍTÍ – KRÁSNÁ NUTNO BÝTI v úterý 16. května 2023 od 18:00 v Pasáži českého designu se zázemím v GALERII & KAVÁRNĚ Art-n-Coffee.

Jaroslava Procházková obléká přední české herečky i první dámu, manželku prezidenta České republiky, Evu Pavlovou. V jejích modelech tak na módních přehlídkách můžete vidět i herečky Evu Holubovou, Světlanu Nálepkovou, Ivanu Chýlkovou, Kláru Cibulkovou, Petru Hřebíčkovou či Kláru Melíškovou.

“JAROSLAVA, je ve světě módy pojem!” Návrhářka studovala v Londýně, pracovala na kostýmech mnoha filmů a účastní se prestižních týdnů módy. Módní značka JAROSLAVA se také pravidelně prezentuje na samostatných přehlídkách ve Velkém sále Lucerny.

Jaroslava Procházková žije na pražské Malé Straně a její ateliér se nachází nad jejím obchodem v pasáži Lucerna. Ve své tvorbě se specializuje na úpletovou módu, která je založená na klasických střizích a dokonalých proporcích v kvalitním provedení. S tím souvisí i její motto – “Moje móda je o lidech a pro lidi.” Její móda se vyznačuje nadčasovým stylem a jednoduchou elegancí s praktickou podobou pohodlnosti.

Jaroslavu Procházkovou inspirují barvy. Některé se prolínají napříč kolekcemi tak, aby je dámy mohly jednoduše kombinovat.

JAROSLAVA vám na módní přehlídce v Pasáži českého designu představí letošní kolekci jaro/léto 2023.

Těšit se můžete na:

  • barevnou kombinaci v tónu žlutá, růžová, šedá, černá a bílá,
  • letní balónové kabáty,
  • balónové sukně,
  • kalhotové sukně a další.

Více o značce JAROSLAVA zjistíte na stránkých Jaroslavy Procházkové.

Svá místa na módní přehlídku si prosím rezervujte zde.

Těšíme se na vás!

   

Slunce-sviti-krasna-nutno-byti-modni-prehlidka-Jaroslavy-Prochazkove