You are currently viewing „Něžně s Klárou, Jitkou a Veronikou“

„Něžně s Klárou, Jitkou a Veronikou“

 

Srdečně Vás zveme do naší GALERIE & KAVÁRNY Art-n-Coffee, Na Příkopě 24, Praha 1, na koncert a vernisáž obrazů

 

v pondělí 2. září 2019,

od 17 hodin koncert kapely Něha s Klárou Modrou,

od 18 hodin vernisáž obrazů Jitky Daňkové a Veroniky Sulánské.

 

Klára Modrá

Se zpěvu věnuje v podstatě „odjaktěživa“. S muzikoterapeutem Mgr. Zdeňkem Šimanovským nahrála CD ukolébavek pro malé děti z kojeneckých ústavů „Studánka plná hvězd“. V současné době má Klára Modrá svou kapelu Něha, která vyhrála 2. místo v oblastní Portě 2019 a stala se Divokou kartou Porty 2019.

 

Veronika Sulánská

Veronika Sulánská dlouhou dobu žila a pracovala v Itálii. Právě tam v zemi plné slunce, rozmanitých barev a skvělých designů nastal první okamžik, kdy ve svém volném čase začala jako samouk studovat malbu, vnímat barvy a dávat je na papír.

Často jsem se vracela do svého dětství, vzpomínala na to, jak jsem ráda malovala a přála dělat design a kresbu, ale někdy nám život neumožní splnit si všechna naše přání a musíme ujít dlouhou cestu, abychom něco pochopili, získali odvahu a začali věřit v sami v sebe.

 

Veronika Sulánská

 

Jitka Daňková

Jitka Daňková se malování věnuje od dětství. Po gymnáziu studovala keramiku v Kalifornii a následně fotografii v Praze. Před několika lety se začala opět více věnovat malbě. Velkou inspirací je Jitce hudba, kterou miluje, příroda a prostředí kolem ní. Důležité jsou pro ni barvy, kterými může své pocity přenášet na plátno.

Jsou to vždy vjemy z přírody nebo určité pocity, které transformuji.

 

Jitka Daňková