You are currently viewing Přednáška o životě bodyguarda v Art-n-Coffee

Přednáška o životě bodyguarda v Art-n-Coffee

PŘEDNÁŠKA ZRUŠENA

KDY: ve čtvrtek 14. března od 19:00 hodin.

 

Srdečně vás zveme povídání Romana Antona Život bodyguarda, nejen po boku hollywoodských hvězd ve čtvrtek 14. března 2024 od 19:00 hodin.

V bouřlivých 90. letech začal působit (a více než 13 let působil) Roman Anton jako osobní strážce podnikatelů a mnoha známých osobností, jakými byli např. Arnold Schwarzenegger, Michael Jackson, Tina Turner, Madonna, ale také třeba Karel Gott.

Pro práci bodyguarda však musel mít nejen určité dispozice, ale také tvrdý výcvik. Během přednášky nahlédneme do několika životních etap Romana Antona. Zavede nás do výcvikového kempu pro bodyguardy ve Francii. Poví nám o metodách výcviku, jeho náročnosti a nácviku řešení krizových situací. Dovíme se, jak důležitá je koncentrace, psychická i fyzická odolnost, ale také důkladná příprava každého zadaného úkolu. Nebudou chybět ani pikantní historky a informace ze života slavných osobností.

Nakonec nám Roman Anton představí svoji knihu Zpověď Bodyguarda. Její rukopis dal autor přečíst Arnoldu Schwarzeneggerovi, kterému se zalíbila natolik, že ke každému jejímu výtisku získá její nový majitel volný vstup do jeho muzea v rakouském Thalu. Nákupem knihy na přednášce tak získáte jako bonus také vstupenku do muzea Arnolda Schwarzeneggera.

Anotace knihy

S Arnoldem Schwarzeneggerem byl sám na loďce uprostřed řeky, ocitl se s Michaelem Jacksonem přímo na koncertním pódiu a s Karlem Gottem ve striptýzovém klubu. Zažil na vlastní kůži přestřelku jako z akčního filmu, soukromý koncert v autě hvězdné Tiny Turner a Lucii Bílou donesl na koncertní pódium v náručí. To všechno jsou pravdivé příběhy Romana Antona, bodyguarda z bouřlivých devadesátých let – jeho vzpomínky na roky, kdy byl ochoten při ochraně známých a slavných lidí riskovat svůj vlastní život. Jak žijí a chovají se slavné hvězdy, když jsou mimo hledáčky kamer? Kdy musel Roman své klienty opravdu chránit vlastním tělem? A jak souvisí zápalná lahev se světovou ekonomickou krizí?

Vstupné na přednášku se hradí na místě v hotovosti:

  • vstupné na přednášku – 250 Kč,
  • kniha Zpověď Bodyguarda – 250 Kč,
  • balíček vstupné + kniha – 400 Kč.

Těšíme se na vás.

Své místo si prosím rezervujte na tel. + 420 607 208 201 nebo na e-mailu art-n-coffee@art-n-coffee.cz