You are currently viewing Vánoční jarmark v Art-n-Coffee

Vánoční jarmark v Art-n-Coffee

 

Neděle 1. prosince 2019 od 13:00   |

 

Srdečně Vás zveme na Vánoční jarmark do GALERIE & KAVÁRNY Art-n-Coffee a Pasáže českého designu

 

v neděli 1. prosince 2019 od 13:00.

 

První adventní neděli se před GALERIÍ & KAVÁRNOU Art-n-Coffee koná VÁNOČNÍ JARMARK, pro který osvědčení prodejci připravili spoustu krásných dárků na letošní Vánoce – ručně vyráběné výrobky, dárkové koše, originální dekorace na vánoční stůl a dárkové poukazy.

Jako vždy budeme mít v kavárně plno dobrot k zakousnutí, skvělou africkou kávu, kvalitní sypané čaje z celého světa, svařené víno, grog nebo letošní mladé a svatomartinské víno.

Od 16:00 hodin bude vánoční písně zpívat Klára Modrá za doprovodu ukulele nebo kytary.

Děti si nazdobí vánoční stromeček přímo v kavárně a za to si odnesou malou vánoční odměnu. Děti se rovněž mohou zapojit do dílniček (drátkování ) a pro dospělé je připraven workshop s novou vtipnou karetní hrou.

Po celou dobu Vánočního jarmarku si můžete pořídit sváteční fotku u ELI.art stánku.

Vstup na Vánoční jarmark je zdarma.

 

Co nabídnou prodejci na tomto vánočním jarmarku?

 

Eli.ART – papírové květiny a dekorace

Zastavte se na stánku Eli.ART, kde najdete plno květin a květinek, k zakoupení budou papírové ozdoby na dárky, drátované zápichy a další dekorace pro váš domov. Po celou dobu Vánočního jarmarku budete mít jedinečnou možnost si pořídit krásnou sváteční fotku ve fotorámu zdobeném vánočními hvězdami z papíru.

 

Soňka Čižíková – relaxační techniky pro tělo i duši

Zastavte se na stánku Soňky Čižíkové, která se zabývá ACCESS BARS®, ajurvédskou masáží hlavy a nebo baňkováním (moxování). Jeden z velmi příjemných dárků pod stromeček je věnovat relaxační poukaz na masáž. Z široké palety relaxačních technik Soňky Čižíkové si určitě vyberete. Ráda s vámi pohovoří o tom, jak třeba na bolavá záda, hlavu nebo jak se uvolnit při stresu.

 

Wine & Deli – španělská vína a delikatesy

Na Vánočním jarmarku nebude chybět víno a jiné delikatesy ze Španělska. Dárkový koš plný španělských dobrot je výborný tip na vánoční dárek. Zavítejte ke stánku velmi sympatické Petry Šamlové, která Vám na míru s láskou poskládá dárek ze slunného Španělska.

 

Kachnička narůžovo – kachní speciality

Další vánoční delikatesy na Vánočním jarmarku nabídne Andrea Procházková, která připravuje jemně uzená kachní prsa v několika variantách jako například s čerstvým rozmarýnem nebo s brusinkami v medovině s mořskou solí. Veškeré výrobky jsou bez konzervantů a dalších chemických přísad.

 

Autofarmer – karetní hra o pěstování konopí

Pokud máte rádi stolní hry, u kterých se sejdou přátelé a je zábava, pak tato nová hra vás bude bavit. Na Vánočním jarmarku si karetní hru můžete nejen koupit, ale i zahrát při interaktivním workshopu pro dospělé.

 

Mystické taburetky Boženy Mertové

Božena Mertová na Vánočním jarmarku představí čakrové taburetky a meditační polštáře, které podpoří vaši energii, koncentraci a nabídnou sladký odpočinek.

 

Ganella – ručně pletené a háčkované doplňky

Taky máte rádi jemné a hřejivé šály, čepice a plédy, když začne teploměr padat k nule? Na Vánočním jarmarku najdete ručně pletené a háčkované doplňky od skvělé Veroniky Švecové pod značkou Ganella. Na své si přijdou dámy i pánové.

 

Ekvádor na dlani

Česko-ekvádorská dvojice do Čech dováží přímo z Ekvádoru již několik let tradiční a nadčasové produkty: hamaky a látky z And, šperky z ořechu taguy a další autentické šperky, klobouky panama, kávu a kakao od farmářů, vykuřovadla palo santo. Vše nakupují přímo od ekvádorských řemeslníků a pěstitelů z jejich dílen a farem převážně z provincie Manabí, která byla v dubnu 2016 postižena ničivým zemětřesením.

 

Květ Duše – vánoční cukroví

Co nesmí chybět na vánočním stole je cukroví. Pečené i nepečené poctivé domácí dobroty z kvalitních a zdravých surovin včetně medových perníčků si budete na Vánočním jarmarku moci zakoupit. V dílničce si budete moci perníčky sami nazdobit. Dílnička bude otevřena od 13 hodin do vybrání zásob jak pro dospělé, tak pro děti.

 

Melsi – ruční mlýnek na semena

Na Vánočním jarmarku se představí i manželé Šplíchalovi – výrobci univerzálního ručního mlýnku na obiloviny, luštěniny, semena a koření. Melsi drtí, mele, vločkuje. Šetrným způsobem zpracuje suroviny vždy čerstvé, plné minerálů a enzymů. Jedná se o designový výrobek pro uvědomělé vaření a zdravý životní styl.

 

Angelína Dagmar Mádrová

U stánku Angelíny Dagnar Mádrové můžete najít kresby, obrazy a přání, které vám pomůžou vyjádřit lásku, obdiv a vděčnost. Čekají vás i Vánoční přání s dětskou nebo andělskou tématikou, přání plné lásky obecně pro rodinu, astrologická přání a velké množství partnerských výjevů, které můžou dát směr vašim láskám.

 

Partnerské horoskopové karty

Chcete vědět, jak vycházíte s lidmi a na co si dát ve vztazích pozor? Partnerské horoskopové karty vám to prozradí! Balíček 35 karet s knížečkou přímo na míru vašemu znamení horoskopu vám vysvětlí, jak vycházíte s ostatními. Na Vánočním jarmarku si karty budeme moci prohlédnout a zakoupit.

 

Těšíme se na setkání s vámi.