You are currently viewing Vernisáž výstavy malířky Jany Dybalové

Vernisáž výstavy malířky Jany Dybalové

Srdečně Vás zveme do naší GALERIE & KAVÁRNY Art-n-Coffee, Na Příkopě 24, Praha 1, na vernisáž výstavy Kolem světa malířky Jany Dybalové, která se koná

 

v úterý 25. června 2019.

Od 16:00 hodin bude Jana Dybalová malovat obrazy v pasáži před GALERIÍ & KAVÁRNOU Art-n-Coffee;

od 19:00 hodin se uskuteční vernisáž výstavy.

 

Autorka obrazů Jana Dybalová o výstavě říká: “Výstava je dalším pokračováním mého životního příběhu. Uvědomuji si, že žijeme na zemi. Nežijeme zde však sami. Je zde ještě příroda a zvířata. Většina druhů zvířat je v dnešní době ohrožená nebo na pokraji vyhynutí. Zaznamenala jsem Súdána, který byl posledním bílým nosorožcem, posledním samcem, který žil na planetě Zemi. Příroda volá o pomoc a vypadá to, jako bychom to dostatečně nevnímali. Kromě zvířat a přírody se zaměřuji také na svět fantazie a rozvoj volného myšlení. Tento druh myšlení poskytuje svobodu. Za svobodu je třeba bojovat, jelikož není, jak už se v historii ukázalo, samozřejmostí. Budu ráda, pokud výstava diváky obohatí o nový estetický zážitek a třeba je i inspiruje, nebo pobaví.”

 

“Život je umění. Umění je život. Umění je jako Slunce, živé a věčné, dává nám pravé poznání a povznáší nás výše.”

Jana Dybalová

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

 

Art-n-Coffee je nejen kavárnou ale i prodejní galerií kamenných soch vytesaných sochaři v africkém Zimbabwe. V naší e-GALERII si prohlédněte také sochy, které máme uloženy v depozitáři, nebo je vytavujeme na jiných místech než v GALERII & KAVÁRNĚ Art-n-Coffee.