You are currently viewing Výstava fotografií s motivy zvířat a divočiny v Art-n-Coffee

Výstava fotografií s motivy zvířat a divočiny v Art-n-Coffee

KDY: od 24. února do 20. března 2022

  

Srdečně Vás zveme na výstavu fotografií s motivy zvířat a divočiny, kterou můžete shlédnout v Art-n-Coffee.

  

U příležitosti křtu knihy Putování za zvířaty Kamily Paličkové byla zahájena výstava fotografií s motivy zvířat a divočiny. Až do 20. března se můžete přijít podívat na autory:

Marketa Novak Photo s kolekcí na téma „Člověk a zvíře”. Markéta se ve fotografii zaměřuje na vztah člověka k přírodě. Fotografie získaly řadu zahraničních ocenění. Namátkou Londýnská Monovision Award, Fine art photography Award nebo Internation Photography Award. Fotografie se objevili na titulních stranách českých i zahraničních časopisů a knih.

Radim Hlaváč s kolekcí „Česká divočina”. Radim se specializuje na krásu české divočiny, která je mnohdy opomíjená. Ohlasy získala zejména jeho kolekce fotografií veverek. Je prvním Čechem, který byl vybrán evropskou centrálou společnosti Olympus vybrán jako porotce pro soutěž fotografií.

Pavel Palička je talentovaný začínající fotograf s láskou ke zvířatům a přírodě. Reprezentuje kolekci „Africká divočina”. Kolekce jeho fotografií vznikla během jeho dobrovolnického pobytu v rezervaci na ochranu ohrožených druhů zvířat v Namibii pod záštitou projektu Redline expedition.

Patrik Staněk patří k nejlepším českých fotografům zvířat. Představuje druhou polovinu kolekce „Africká divočina”, která vznikala na několika místech Afriky. Patrik fotografuje zvířata po celém světě. Mění vztah ke zvířatům tím, že ukazuje jejich krásu nejen ve svých kolekcích, ale také během foto kurzů, kterými prošlo téměř 2000 lidí.

Výstava fotografií je prodejní.

Těšíme se na Vaši návštěvu.