You are currently viewing Výstava vysokovibračních harmonizačních obrazů v Art-n-Coffee

Výstava vysokovibračních harmonizačních obrazů v Art-n-Coffee

 

Od 1. července 2020 do 31. srpna 2020   |

 

Srdečně Vás zveme do naší GALERIE & KAVÁRNY Art-n-Coffee, Na Příkopě 24, Praha 1, na výstavu obrazů Annie Kaiser a Petra Uličného.

Přijďte posedět u šálku dobré kávy s lahodným zákuskem a načerpat krásnou harmonizující a léčivou energii z vystavených obrazů.

Setkání s autory výstavy se uskuteční ve čtvrtek 23. července 2020 od 18:30 do 20:30.

Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Petr Uličný: Posvátnost srdce
Petr Uličný: Hojnost je v srdci
Petr Uličný: Čestnost srdce
Petr Uličný: Čistota srdce

 

 

Více o autorech výstavy Annie Kaiser a Petru Uličném:

 

Ann Kaiser

Ann Kaiser se zaměřuje na akrylovou malbu s použitím polodrahokamů a drahých kamenů, které jsou součástí jejích uměleckých děl.

Ann s vášní maluje od dětství, ale k opravdové umělecké tvorbě se odhodlala v roce 2017. O dva roky později vyměnila předchozí kariéru v korporátních financích za svobodný umělecký život. Na začátku zkoušela různé metody malby jako olej, akrylové nebo akvarelové malování, skicování i kaligrafii. Zalíbení v akrylové malbě nakonec spojila se svou vášní pro drahé kameny, které od malička miluje. Spojení těchto dvou světů i dvou vášní přináší světu vysokovibrační energetické obrazy. Kromě malování Ann Kaiser tvoří harmonizační náramky z drahých kamenů, tradiční buddhistické mály nebo buddhistické Thangky.

Ann Kaiser pracuje i jako Web & Graphic Designer a buduje svou značku Ann Design.

 

Petr Uličný

Petr Uličný se od dětství zajímá o práci s energiemi a energetická léčebná místa na Zemi i ve vesmíru. Od roku 2012 se věnuje léčení energiemi. To ho dovedlo k vkládání léčivých energií do obrazů. Od roku 2015 proto maluje léčebné harmonizační obrazy.

Jeho tvorbu tvoří především tématické obrazy, osobní obrazy a obrazy duše. Petr Uličný dále vyrábí energetické léčebné výrobky ze dřeva a krystalů a dalších přírodních materiálů. Kromě malování se zabývá harmonizací prostorů pomocí krystalů, energetickou ochranou prostorů a také výrobou energetických parfémů z esenciálních směsí. Jeho vášní je cestování po silných energetických místech na planetě.